Участь студентів ДонДУУ у Х Всеукраїнському форумі студентського самоврядування 2017

У травні в м. Суми відбувся Ювілейний десятий Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Серед учасників були представники студентства ДонДУУ. Метою цьогорічного форуму було створення умов для ефективного обміну досвідом між активним студентством та його спільної роботи в напрямку вирішення актуальних питань у сфері освіти та громадської діяльності.

Організатори підготували для учасників стимуляційну гру, де кожен мав змогу побувати в змодельованих критичних ситуаціях, у які потрапляють студенти ВНЗ. Також було запрошено досвідчених спікерів із різних сфер діяльності; студентів навчали проектному дизайну та, звісно, учасники мали змогу завести корисні знайомства, активно відпочити та ознайомитись із історією міста Суми.

Артур Летута, студент групи УПЕП-16, так згадує свою участь: «Форум повністю змінив мою точку зору на багато речей в моєму житті. Тим, хто не був на подібних заходах, раджу наступного разу прийняти участь і отримати такий досвід спілкування, творчого процесу та обміну ідеями».

Висловлюємо подяку організаторам, спонсорам, спікерам і всім учасникам. Сподіваємось, отриманий досвід та знання допоможуть студентству України зробити роботу ОСС ефективною та мотивуючою.

Автор: Танчик О.І.

Previous ДонДУУ приєднується до акції #MRPLconnection