Воркшоп форум-театру в Донецькому державному університеті управління

Як змінилися відносини між студентами та викладачами після переїзду? З якими викликами та можливостями довелось стикнутися переміщеним ВНЗ, студентам та колективу? Якій досвід отримали? Які складнощі в особистому житті викликало переміщення? Про це та про багато чого іншого розмовляли учасники воркшопу з форум-театру що відбувся 25 – 28 травня на базі Донецького державного університету управління. Учасниками форум-театру стали як студенти, та і інші мешканці міста, яким не байдужа ця тема. Захід був організований разом з громадською організацією «Міцна громада» в межах реалізації гранту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні». Дуже дякуємо всім акторам та глядачам за участь, за активність, за важливі думки та слова, за досвід та щирість.

Previous Участь студентів ДонДУУ у Х Всеукраїнському форумі студентського самоврядування 2017
Next Вітаємо призера Всеукраїнської Універсіади з важкої атлетики