Нові міжнародні зв’язки Кафедри Жана Моне ДонДУУ

3-8 червня 2017 року голова Кафедри Жана Моне брала участь у візиті в Республіку Литва української делегації керівників освітніх закладів, державних службовців та керівників сільськогосподарських підприємств.

Протягом візиту учасники делегації зустрілися з працівниками Центру професійної освіти м.Шяуляй, Інституту післядипломної педагогічної освіти Шяуляйського університету, Каунаського аграрного університету, керівниками Шяуляйської та Каунаської районних адміністрацій.

Під час зустрічей учасники делегації знайомилися з розвитком економіки, освіти, місцевого самоврядування в Литві, кращими практиками реформування місцевого самоуправління, модернізації освіти.

Учасники делегації взяли участь у Міжнародному семінарі «Україна-Литва: соціальне партнерство в професійній освіті» .

У подальшому учасники делегації домовилися про підписання угод про співробітництво з литовськими колегами, створення спільних проектів.

Previous Побудова професійної, сталої та політично неупередженої державної служби: роль трансформаційного лідерства та організаційної культури
Next Підсумки Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Соціально-економічні проблеми сучасності»