Вітаємо учасників атестації


Вітаємо учасників атестації 23.06.2017р:
1. Абдулалімов Газіхан Газіханович
2. Бородай Людмила Миколаївна
3. Давшан Світлана Іванівна
4. Дубіна Микола Миколайович
5. Казарінова Алла Миколаївна
6. Корнєва Світлана Анатоліївна
7. Крікоров Карен Рафаелійович
8. Кунак Оксана Володимирівна
9. Лебеденко Марина Василівна
10. Тарасов Дмитро Сергійович
11. Ткаченко Володимир Сергійович
12. Толстопятова Інна Василівна
13. Халімова Наталія Федорівна
14. Шепель Галина Харитонівна
15. Шепель Лідія Харитонівна
16. Шестакова Тетяна Леонідівна

Вітаємо учасників атестації 22.06.2017р:
1. Бондаренко Катерина Віталіївна
2. Боровко Валентина Василівна
3. Боярченко Олена Аркадіївна
4. Єльникова Алла Петрівна
5. Жирова Вікторія Анатоліївна
6. Кирильченко Тамара Валентинівна
7. Москальова Наталя Миколаївна
8. Панькова Алла Михайлівна
9. Парнищева Тетяна Григорівна
10. Пилипенко Дмитро Сергійович
11. Пономаренко Інна Вікторівна
12. Савицька Вікторія Валеріївна
13. Тілло Поліна Василівна
14. Якунін Іван Володимирович
15. Ясинська Наталя Миколаївна

Вітаємо учасників атестації 16.06.2017р:
1. Герасименко Анна Володимирівна
2. Іванов Олексій Миколайович
3. Іванова Олена Валеріївна
4. Пічко Юлія Станіславівна
5. Сидоренко Олег Броніславович
6. Стрижко Олена Федорівна
7. Шайхлісламов Віталій Мірсалімович
8. Ясенова Людмила Вікторівна

Вітаємо учасників атестації 15.06.2017р.:
1.Абрамов Артем Вікторович
2. Аніканов Олександр Олександрович
3. Беззадов Сергій Степанович
4. Волкогон Світлана Олександрівна
5. Євтєхов Ігор Євгенович
6. Кічкіне Сергій Миколайович
7. Котлубей Оксана Дмитрівна
8. Кудінова Людмила Михайлівна
9. Потапова Тетяна Валеріївна
10. Семак Сергій Анатолійович
11. Хукаленко Олег Сергійович

Вітаємо учасників атестації 10.06.2017р.:
1. Буняєва Катерина Сергіївна
2. Гаран Антонина Владимировна
3. Дмитрієва Наталя Віталіївна
4. Єсіна Наталія Миколаївна
5. Копейка Олександр Миколайович
6. Семаненко Дар’я Володимирівна
7. Сухарєва Світлана Іванівна
8. Тазієв Денис Рінатович
9. Цибалова Ірина Костянтинівна
10. Якименко Іван Васильович

Вітаємо учасників атестації 09.06.2017р.:
1. Гончарова Галина Вікторівна
2. Пащенко Наталя Миколаївна
3. Плохута Лариса Василівна
4. Пляшечник Володимир Володимирович
5. Сіденко Оксана Миколаївна
6. Скляренко Денис Євгенович
7. Скрипник Наталія Вікторівна
8. Тарасьєва Олена Володимирівна
9. Яківець Тамара Дмитрівна

Вітаємо учасників атестації 08.06.2017р.:
1. Бічев Василь Зіновійович
2. Кевуш Сергій Сергійович
3. Коржов Геннадій Вікторович
4. Маілов Тимур Махірович
5. Полтаракова Юлія Миколаївна
6. Федоровська Тетяна Володимирівна
7. Ярова Світлана Валеріївна
8. Яцух Євген Геннадійович

Вітаємо учасників атестації 27.05.2017 р.:
1. Альохіна Олена Олександрівна
2. Гришакова Наталія Євгенівна
3. Дзигім Олександр Валентинович
4. Колісниченко Євгеній Олександрович
5. Недомолкіна Віра Валентинівна
6. Силенко Світлана Анатоліївна
7. Соколова Марина Олександрівна
8. Хоменко Інна Олександрівна

Вітаємо учасників атестації 26.05.2017 р.:
1. Авдєєва Єлизавета Вадимівна
2. Гурова Світлана Едуардівна
3. Кірієнко Ольга Леонідівна
4. Кошарна Тетяна Анатоліївна
5. Кулік Жанна Вадимівна
6. Лєпєшко Олена Петрівна
7. Рижкова Тетяна Валетинівна
8. Турчина Світлана Олександрівна

Вітаємо учасників атестації 25.05.2017 р.:
1. Коваленко Світлана Володимирівна
2. Ковалеренко Ольга Семенівна
3. Козіна Світлана Миколаївна
4. Кольченко Людмила Євгеніївна
5. Марченко Ірина Іванівна
6. Селезньова Лариса Вікторівна
7. Шмоніна Олена Василівна

Previous Подіумна дискусія «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»
Next Ювілейний конкурс реклами «Призма»