Ювілейний конкурс реклами «Призма»

22 червня 2017 року на честь 25-річчя Донецького державного університету управління пройшов фінал Щорічного студентського конкурсу реклами «Призма», започаткований у 2010 році.

Цього року на адресу оргкомітету надійшло 38 робіт з 7 Вищих навчальних закладів України, а саме роботи студентів: Донецького державного університету управління, Вінницького торгівельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), Національного авіаційного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Донбаського державного технічного університету, Хмельницького університету управління та права і Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича. Тематикою п’ятого конкурсу стала соціальна реклама і автори робіт на високому професійному рівні змогли продемонструвати основні проблеми сьогодення.

Членами журі до фіналу конкурсу було рекомендовано 12 робіт, з яких 3 роботи студентів Донецького державного університету управління. Окремо треба висловити подяку Вінницькому торгівельно-економічному інституту Київського національного торговельно-економічного університету за підтримку відродження конкурсу та активну участь студентів з найболючішими питаннями в соціальній сфері України.

За результатами конкурсу переможцями стали:

1 місце – Робота «Скажи «ні» насиллю», автор Юрченко Аліна, Вінницький торгівельно-економічний інститут КНТЕУ

2 місце – робота «Життя не батарейка», автор Кобець Максим, Донецький державний університет управління

3 місце посіли: робота «Залишайся в Україні», автор Кириленко Анастасія Юріївна, Національний авіаційний університет та робота «Зроби свій вибір», автор Севостьянова Анастасія, Донецький державний університет управління

Приз глядацьких симпатій отримала робота «Стоп корупція», автори Карпенко Володимир та Ксьонз Ігор, Вінницький торгівельно-економічний інститут КНТЕУ.

Окремо треба відзначити роботу «Віра і надія в життя» Юрока Наталії, Ціплюк Яни та Журавського Владислава (Вінницький торгівельно-економічний інститут КНТЕУ), яка отримала додатковий приз від організаторів конкурсу. На жаль, головна героїня даної роботи не зможе поділити радість перемоги із авторами, художниця Василишина Анна пішла з життя. Професорсько-викладацький склад та студентство Донецького державного університету управління висловлю співчуття рідним та близьким Анни.

Окрім високих оцінок журі, високо роботи та Конкурс оцінили і студенти ДонДУУ, які вирішили поділитися своїми враженнями:

«Хочу залишити своє враження про конкурс “Призма”, в якому я брала участь, і приємно здивована, що посіла третє місце. Почну з організації, вона була на відмінному рівні, спасибі всім хто брав участь у підготовці конкурсу. У мене це був перший подібний досвід і мені все сподобалося, вже чекаю наступного року і готую матеріал» –  Севостьянова Анастасія, Ф-14-1

«Конкурс реклами «Призма» дуже захоплюючий захід. Я дуже рада, що у нас в Донецькому державному університету управлінні є такі конкурси. Призма розвиває наші здібності, допомагає молоді відкрити якісь нові навички та вміння в собі. Це дуже важко знімати соціальну рекламу в такому юному віці без професійного обладнання та допомоги професіоналів. На мій погляд всі учасники впоралися на відмінно, показали досить високий рівень своєї творчості. Мені дуже сподобалося. Спасибі ДонДУУ за це» – Віталіна Потреба МВ-13-1д

«Заходом залишився задоволений. Багато цікавих робіт. Шкода, що деякі учасники не змогли особисто представити свої роботи, і ми не змогли з ними поговорити. Радий що Конкурс не забувається і проводиться на новому місці, як звичай» – Попов Антон МВ-13-1д

«Залишилися тільки позитивні емоції. Роботи авторів заслуговують на високі оцінки! За роки навчання в Університету це найбільш цікавий захід, обов’язково візьму участь наступного року!» – Ольховий Андрій, М-13-1

Наш ювілейний конкурс приніс нові досягнення, позитивні емоцій та віру у власні сили навіть у нестабільній ситуації. Розвивати студентську молодь та отримувати результати своєї кропіткої роботи – це найвища нагорода!

Арaкелова І.О., декан факультету економіки

Previous Вітаємо учасників атестації
Next Списки рекомендованих вступників на місця державного замовлення