Education concept. Student studying and brainstorming campus concept. Close up of students discussing their subject on books or textbooks. Selective focus.

Дорогі колеги, студенти, друзі!

Почався новий 2017й навчальний рік! В черговий раз свято 1 вересня об’єднує всіх нас. Попереду місяці не простої роботи, нових знань, проектів, конференцій і досягнень.

Донецький державний університет управління за такий короткий проміжок свого розвитку на новому місці може пишатися багатьма досягненнями. В черговий раз пройдена акредитація за всіма напрямами підготовки, відкрито новий навчальний корпус. Наші вчені отримують гранти європейських фондів і з успіхом реалізують дані проекти на території України і за її межами. Розвивається наша інфраструктура, ведеться ремонт навчальних аудиторій.

ДонДУУ з радістю зустрічає першокурсників! Тих, хто визначає майбутнє одного з найпрестижніших вузів регіону. Впевнена, ми станемо добрими друзями! Крім навчання, наукових конференцій та круглих столів, вас чекає захоплююче студентське життя!

Бажаю кожному в цьому році перевершити самих себе. Студентам – яскравих подій, нових знань, цікавих лекцій та семінарів. Колегам – талановитих учнів, сміливих ідей, натхнення і задоволення від роботи. Всій команді Донецького державного університету управління – енергії і удачі! З Днем знань!

Ректор ДонДУУ,
д.держ. упр., професор Світлана Марова

Previous Вітання від імені Національного агентства України з питань державної служби
Next Посвята у першокурсники