Посвята у першокурсники

В Донецькому державному університеті управління відбулося урочисте свято “Посвята у першокурсники”.

Студентів та гостей заходу привітала ректор університету д.держ.упр., професор Марова Світлана Феліксівна, побажавши першокурсникам творчого натхнення у навчанні, а команді університету подальших успіхів і наснаги у роботі та науці. Також з привітальним словом до студентів-першокурсників звернувся заступник міського голови Хотнянський Ярослав Сергійович.

Від представників професорсько-викладацького складу новоспечені управлінці отримали символічний ключ знань та виголосили клятву першокурсників.

Колектив Донецького державного університету управління бажає своїм студентам успіхів у їх нелегкій, але цікавій навчальній та науковій діяльності.

Next Урочисте відкриття другого корпусу ДонДУУ