Урочисте відкриття другого корпусу ДонДУУ

Відкрито новий корпус Донецького державного університету управління. Це стало можливим за підтримки Фонду розвитку Маріуполя, Маріупольської міської ради, американського фонду USAID та Групи Метінвест, які брали участь в придбанні та ремонті будівлі, а також оснащенні навчального корпусу меблями і технікою.

Новий корпус розрахований на 34 аудиторій і 6 лекційних залів зможе прийняти до 600 студентів денної та заочної форм навчання. Уже в цьому навчальному році кількість студентів ДонДУУ налічує понад 1100 осіб.

У новій будівлі розміщені факультет права і соціального управління та факультет економіки, а також центри довузівської підготовки та післядипломної освіти.

На відкриття корпусу приїхав перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, заступник голови ДонОДА Владислав Лаврик, представники міської влади в Маріуполі і керівники підприємств.

Ректор університету, д.держ.упр., професор Марова Світлана Феліксівна разом з гостями урочисто відкрила церемонію символічним розрізанням стрічки. Потім всі присутні оглянули нові навчальні аудиторії та ректор запросила всіх гостей до залу для прес-конференції.

“До недавнього часу в місті було три університети, в цьому році – вже шість. За статистикою, в тих містах, де вчиться молодь, вона залишається жити і працювати. Чим більше буде студентської молоді, тим більшим буде прогрес: науковий, технічний, управлінський. Інвестиції в інтелектуальний потенціал – одно інвестиції в майбутнє. Тому місто купує будівлі, залучає партнерів на ремонти і оснащення. І ця синергія дає результат”, – підкреслив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

“Релокація вузів-переселенців розширює можливості нашої молоді на вибір спеціальності. Наші таланти повинні рости вдома, відчувати підтримку рідного міста, пишатися своїм корінням і Маріуполем”, – зазначив генеральний директор МК “Азовсталь” Енвер Цкітішвілі.

“Нові вузи, комфортні навчальні корпуси – це стимулює наших студентів, нашу молодь пов’язувати своє майбутнє з Маріуполем. Престижні вузи в місті – це також можливість для молодих маріупольців і переселенців отримати якісну освіту”, – сказав генеральний директор ММК імені Ілліча Юрій Зінченко.

Новий корпус Донецького державного університету управління розташовано за адресою: м. Маріуполь, вул. Аеродромна, 7.

Previous Посвята у першокурсники
Next Олімпійський тиждень в ДонДУУ