Олімпійський тиждень в ДонДУУ

5 вересня в стінах Донецького державного університету управління розпочався «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту. В урочистостях взяла участь ректор університету д.держ.упр., професор Марова Світлана Феліксівна, яка привітала учасників змагань та зазначила: «Ми намагаємося заохотити якомога більше студентів до занять фізичною культурою та спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих звичок». Відкриття «Олімпійського тижня» провів семикратний чемпіон України, чотирикратний володар кубку, майстер спорту міжнародного класу з баскетболу Олександр Скутельник, декани факультетів ДонДУУ. Як завжди, студенти Університету із задоволенням підтримали спортивну ініціативу та гідно представили свій рідний виш.

Previous Урочисте відкриття другого корпусу ДонДУУ
Next Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні