Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні

Донецький державний університет управління у співпраці з Маріупольським Союзом Молоді та міжнародною організацією Project Harmony International пропонує дітям 13-15 років із родин, які знаходяться в складних життєвих обставинах, взяти участь в конкурсній програмі Малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (ACCESS). Особливо заохочуються до участі в програмі діти учасників АТО, які загинули або отримали поранення під час бойових дій, молодь-переселенці, діти з особливими потребами, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей та інші молоді люди, які потребують допомоги у зв’язку зі складними матеріальними обставинами.

Дворічна програма дає можливість не тільки поліпшити знання англійської мови, а й познайомитися з культурою та цінностями США! Заняття будуть проходити в Маріуполі на базі ДонДУУ і Молодіжних центрів під керівництвом професійних викладачів англійської мови.

В ході конкурсу буде відібрано групу з 20 осіб, яка почне навчання в жовтні-листопаді 2017 р. Програма оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників і витрати, пов’язані з навчанням на базі дитячого літнього табору. Тривалість програми: листопад 2017 – серпень 2019 року.

Заявка на участь повинна містити контактні дані кандидата (обов’язково номер телефону) і включати такі документи:

• Посвідчення особи або свідоцтво про народження.
  • Табель або атестат школи з оцінками за останній навчальний рік. Відповідно до вимог програми, загальний середній бал успішності повинен бути не менше 8 з 12.
  • Документи, що підтверджують статус малозабезпеченого особи / сім’ї або особи / сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах або інший статус, який може бути підставою для зарахування до програми.
  • Фотографії розміром 3х4 см.
  • Резюме (перелік досягнень і навичок).
  • Мотиваційний лист (чому кандидат хоче взяти участь в програмі).
  • Рекомендаційні листи:
  • від керівника навчального закладу;
  • від вчителя англійської мови.

Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови. Також до уваги будуть прийматися рівень мотивації, відвідування занять, дисциплінованість і поведінка. Останній день прийому документів: 02 жовтня 2017 г.

Після завершення прийому документів будуть організовані співбесіди з кандидатами і в разі необхідності тестування.

Зазначені документи (копії) просимо надавати особисто в офіс Маріупольського Союзу Молоді, або надсилати на електронну пошту accessmsm@gmail.com (з копією на електронну пошту access-ua@ph-int.org), або відправляти листом за адресою: 87500 м Маріуполь, вул. Митрополитська, будинок 5, кв. 3. ГО “Маріупольський Союз Молоді”.

Телефон для довідок: (068) 0-123-444,

ел.пошта accessmsm@gmail.com

Previous Олімпійський тиждень в ДонДУУ
Next Долучаємось до Всеукраїнських Сковородинських навчань!