Тренування з питань цивільного захисту в ДонДУУ

20 вересня у Донецькому державному університеті управління відбулися спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту за темою «Надзвичайна ситуація природного характеру пов’язана с землетрусом», евакуація людей з корпусу №1 за адресою м. Маріуполь, вулиця Карпінського, 58.

Створена на тренуванні обстановка відповідала характеру діяльності та розташуванню  університету. Для відпрацювання теми розроблені завдання, порядок і час їх виконання.

Під час тренування були виконані всі поставленні завдання, особовий склад спрацював організовано та злагоджено.

Начальник групи керівництва тренуванням, проректор з наукової роботи Балуєва О.В. особисто здійснювала контроль за діями працівників щодо сповіщення особового складу формування, доведення до нього сигналів та розпоряджень,  приймала безпосередню участь у підготовці документів тренування.

У ході спеціального об’єктового тренування з ЦЗ керівний склад, співробітники та студенти ДонДУУ одержали необхідні навички в діях при виникненні надзвичайної ситуації, евакуації людей та наданні первинної медичної допомоги.

Previous 4 стипендії на навчання у Чехії
Next Оголошується конкурс на навчання в університеті Салерно (Італія)!