Оголошується конкурс на навчання в університеті Салерно (Італія)!

Згідно міжуніверситетських угод студенти та аспіранти ДонДУУ можуть пройти безкоштовне навчання університеті Салерно (Італія) протягом весняного семестру 2017-2018 н.р.

Навчання безкоштовне + отримання стипендії + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Посилання на сайт університету: http://web.unisa.it/en

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання 2-3 курсів, магістранти 1 року навчання та аспіранти всіх напрямків підготовки.

Студенти до 23.10.2017 повинні подати до відділу зовнішніх зв’язків (або вислати на пошту intdep@dsum.edu.ua або tanchyk.olena@gmail.com):

1. Резюме (англійською мовою), в якому необхідно вказати наступну інформацію:
  • прізвище, ім’я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група,
  • спеціальність, спеціалізація;
  • досягнення в науковій роботі;
  • участь в наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді і т.п.);
  • описати участь у громадському житті університету;
  • вказати інтереси та захоплення;
  • адрес, контактний телефон , e – mail.
  1. Мотиваційне есе до 500 слів англійською мовою щодо навчання в університеті Салерно («Чому я хочу навчатися у закордонному університеті»).
  2. Рекомендаційний лист від завідувача кафедрою або декана Вашого факультету.

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння англійською мовою (який буде визначатися в письмовому вигляді та усно викладачами ДонДУУ); рівень академічної успішності; участь у наукових конференціях і громадському житті університету та Ваша особиста мотивація. Для участі в програмі необхідно мати закордонний паспорт.

Важливо: 04.10.2017 в аудиторії 204/2 за адресою вул. Аеродромна, 7 о 14.00  буде організовано лекцію із завідуючим відділу міжнародних зв’язків Сікорською І.М., де більш докладно буде повідомлено про можливості навчання в закордонних університетах-партнерах ДонДУУ. Запрошуємо всіх зацікавлених.

Previous Тренування з питань цивільного захисту в ДонДУУ
Next Newsletter випуск 11