За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні оголошується грантовий конкурс на участь в Програмі розвитку підприємницьких та кар’єрних компетенцій серед студентів та молодих спеціалістів, який буде реалізовано у 5 містах України (Вінниця, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Харків).

Мета проекту – допомогти високомотивованим студентам та молодим фахівцям зробити кар’єру у малому та середньому бізнесі або започаткувати свою власну справу. Проект на підставі мотиваційних-анкет-заявок надає спонсорований доступ до практикумів з розвитку бізнесу та інтернет-маркетингу.

У конкурсному відборі можуть приймати участь студенти всіх спеціальностей ВНЗ та випускники – молоді спеціалісти.

Програмою передбачається спільна робота студентів / випускників та підприємців на практикумах (субота та неділя).

Участь в Програмі є безкоштовною.

Докладніше про Програму та анкета учасника за посиланням

Previous Newsletter випуск 11
Next З Днем працівника освіти!