З Днем працівника освіти!

Щиро, від усієї душі вітаю Вас з чудовим святом – Днем працівника освіти!

Донецький державний університет управління – наш спільний дім, місце, яке об’єднує таких різних, не схожих один на одного людей в їх прагненні до здобуття нових знань і цінного життєвого досвіду. Пліч-о-пліч день за днем ми працюємо на благо української освіти і науки, створюємо міцний фундамент майбутнього благополуччя держави і суспільства.
Наш внз по праву заслужив звання лідера в області підготовки управлінських кадрів. Не дивлячись на всі труднощі, Університет продовжує залишатися сплавом молодості і досвіду, традицій та інновацій.

Дорогі друзі та колеги! Від щирого серця вітаю Вас зі святом і бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, радості, бадьорості духу, удачі, успіхів у праці і творчості, мирного неба над головою!

Ректор, д.держ.упр., професор Світлана Марова

Previous грантовий конкурс на участь в Програмі розвитку підприємницьких та кар’єрних компетенцій
Next «Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку»