Святкування 25-річчя Донецького державного університету управління

3 жовтня 2017 року у 12:00 у конференц-залі Посейдон відбулася урочиста церемонія святкування 25-річчя Донецького державного університету управління.
Відкрила церемонію ректор Донецького державного університету управління, д.держ.упр, професор Світлана Марова:

«За час, що минув, Університет став одним із провідних вищих навчальних закладів України у сфері управління, галузях економіки, права і соціології.

Засновник і перший ректор нашого Університету С.Ф. Поважний з самого початку роботи вишу визначив: «Запитаність випускників – наша головна мета». Намагаємось неухильно слідувати поставленій меті. Молоді, яка навчається в нашому Університеті, ми пропонуємо широкий спектр напрямів підготовки, міжнародних програм, інноваційних освітніх технологій. За ці роки ми довели, що Донецький державний університет управління – вищий навчальній заклад, який готує висококваліфікованих фахівців, спроможних працювати в сучасних ринкових умовах, бути справжніми лідерами, топ-менеджерами, організаторами власного бізнесу.

Через військові дії Університет працює в м. Маріуполі. Але ми не забули своїх коренів, підтримуємо традиції. Професорсько-викладацький склад продовжує розвивати наукові школи, започатковані нашими провідними фахівцями, досягає нових висот, зміцнює науковий потенціал. Разом із викладачами над розв’язанням наукових завдань працюють талановиті студенти.

Активне міжнародне співробітництво Університету дає можливість не тільки здійснювати обмін досвідом у галузі освіти та науки, але й сприяє євроінтеграційним процесам нашої країни, поглиблює міжлюдські контакти та взаєморозуміння між регіонами світу».

У цей урочистий день Університет отримав чисельні вітання від Кабінету Міністрів, депутатів Верховної Ради, Міністерства освіти і науки України, координаційного центру переміщених вищих навчальних закладів.

Вітальні листи

Високий професіоналізм співробітників Університету був відмічений грамотами і подяками Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, а також міського голови Маріупольської міської ради.

Почесні гості свята – начальник відділу з питань науки та вищої освіти Департаменту освіти і науки України ДонОДА Тарасов Валентин Євгенович і перший заступник міського голови Маріупольської міської ради Голтвенко Олександр Валерійович – наголосили на мужності та сміливості керівництва та співробітників Університету які, не зважаючи на труднощі часу, продемонстрували свою відданість та любов до свого рідного вишу.

Директор Української асоціації менеджменту та бізнес освіти Горохова Людмила Петрівна, представники академічної спільноти міста Маріуполь, а також міжнародні колеги, друзі координатор проектів Асоціації Агенцій Регіонального Розвитку України Єжи Даровскі та директор Європейського інституту післядипломної освіти, Східноєвропейського агентства розвитку Подгайська, Словацька Республіка – Йозефа Затько згадали плідні результати наукової співпраці.

Представники студентського самоврядування висловили теплі слова подяки ректору та префесорсько-викладацькому складу Університету за виховання талановитих, свідомих і патріотично налаштованих громадян, які зможуть прославити Донецький державний університет управління здобутими знаннями та навичками не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Дякуємо всім, хто розділив з нами цей святковий день!

Previous Засідання спеціалізованої вченої ради по проведенню захисту дисертацій
Next Донецький державний університет управління на Всеукраїнських Сковородинських навчаннях «Пізнай себе»