І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в ДонДУУ

10 жовтня 2017 року стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Він проходитиме у кілька етапів з листопада до березня. Теми пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу. У ДонДУУ затвердили журі, оргкомітет та розробили критерії оцінювання творчих робіт.

Переможцям фінального етапу Конкурсу, які наберуть найбільшу кількість балів, МОН рекомендуватиме призначення стипендій Президента України.

А переможцями І етапу конкурсу, що проходив у Донецькому державному університеті управління, стали Галла Михайло, П-17, факультет права і соціального управління та Панга Геннадій, КНІТ-17, факультет економіки.

Вітаємо! Зичимо впевнено представляти ДонДУУ на ІІ етапі Конкурсу! Віримо в Вас!

Previous Вітаємо учасників атестації
Next Вітаємо з Днем захисника України!