Соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант» у ДонДУУ

26 жовтня 2017 року Донецький державний університет управління спільно з Експертною юридичною службою запрошує прийняти участь в «Всеукраїнському правовому диктанті», який одночасно буде проходити в Києві, Львові, Тернополі, Одесі, Вінниці, Житомирі, Чернігові, Черкасах, Маріуполі.

«Всеукраїнський правовий диктант» – унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, а також дати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права.
Мета правового диктанту – виявити найбільш гострі проблеми в сфері правової грамотності українців, дати можливість кожному, хто бажає, дізнатися свій рівень правової грамотності. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти самих публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.

26 жовтня о 12.30 запрошуємо всіх бажаючих до Донецького державного університету управління  за адресою: м. Маріуполь, вул. Аеродромна, 7, аудиторія 204.

Попередня реєстрація учасників: http://vpd.in.ua

Previous Підготовчі курси
Next Студенти ДонДУУ вивчають інновації в соціальній роботі з практиками ГО «Маріупольська спілка молоді»