Студенти ДонДУУ вивчають інновації в соціальній роботі з практиками ГО «Маріупольська спілка молоді»

25 жовтня 2017 року представники «Маріупольської Спілки Молоді» в рамках проекту «Впровадження інноваційних технологій ведення випадку в роботу соціальних служб міста Маріуполя», який реалізується за підтримки  ЮНІСЕФ, ділилися зі студентами спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціологія» і викладачами кафедри соціології управління ДонДУУ,  своїм досвідом щодо ведення Електронного реєстру внутрішньо переміщених осіб і сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Такий реєстр дозволяє вести оперативний облік осіб, що потребують соціальної підтримки, отримувати достовірні статистичні дані, більш точно оцінювати потреби громади  в соціальних послугах.

Виконуючи тренінгові вправи, студенти вчилися працювати з додатком для планшетного ПК і пізнавали особливості електронного документообігу, який покликаний підвищити якість надання соціальних послуг територіальними центрами соціального обслуговування.

Дякуємо Голові ГО «Маріупольської Спілки Молоді» Тетяні Ломакіній за надану можливість обміну досвідом. Щира подяка тренеру – Євгену Асташенку та його помічникові – Євгену Гребеновичу, за набуті знання і професійні навички, творчу атмосферу, яка спонукала до ефективної командної роботи! Сподіваємося на наступні плідні зустрічі!

Previous Соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант» у ДонДУУ
Next Запрошення на відкриття VIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика