День відкритих дверей Донецького державного університету управління

Донецький державний університет управління запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьків, вчителів, представників місцевої влади, мешканців місцевих громад та всіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 16 грудня 2017 року об 11:00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Аеродромна, 7. Другий та п’ятий поверхи університету.

Під час заходу присутні матимуть нагоду дізнатися про історію та сучасне життя університету, його керівництво і професорсько-викладацький склад, активну студентську молодь, а також щодо спеціальностей та правил прийому до ДонДУУ у 2018 році, дізнаються про переваги навчання у ВНЗ та перспективи працевлаштування за фахом.

Крім цього, майбутніх абітурієнтів та їх батьків з нетерпінням чекатимуть представники всіх 14-ти кафедр ДонДУУ, які більш детально проінформують зацікавлених осіб про особливості навчання на кожній спеціальності.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30 в холі першого поверху. Деталі дізнавайтесь за телефонами: (0629) 47-32-14, 098-381-10-87, 095-716-45-06 (приймальна комісія).

Previous XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
Next «Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета»