«Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета»

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності щорічно з 2000 року традиційно відбувається у День української писемності та мови — 9 листопада і звучить на Першому каналі Українського радіо. Традиційно, крім України, диктант писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді. Цього року організатори події – Українське радіо – запросили до написання радіодиктанту посольства України за кордоном, іноземні дипломатичні представництва в Україні та міжнародні культурні інституції. Загалом було надіслано 35 запрошень.

Текст, що складався зі 180 слів, прозвучав 9 листопада 2017 року о 12:30, його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Девіз цьогорічного радіодиктанту — «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Донецький державний університет управління також долучився до радіодиктанту. Писали диктант студенти, а також професорсько-викладацький склад. Всього охочих перевірити свій рівень знання державної мови було 47 людей. Чекаємо на результати, що будуть відомі упродовж місяця!

Previous День відкритих дверей Донецького державного університету управління
Next Майстер-клас в рамках тижня фінансової грамотності серед студентів