Майстер-клас в рамках тижня фінансової грамотності серед школярів

14 листопада 2017 року у Донецькому Державному університеті управління відбувся майстер-клас з питань фінансової грамотності серед школярів.

Одним з основних завдань Тижня фінансової грамотності в Україні є підвищення фінансової грамотності населення, особливо дітей. Дана категорія має дуже обмежений досвід фінансових операцій, а свідомість дітей практично позбавлена поширених серед населення фінансових стереотипів. Тому працювати з дітьми, навчаючи їх основам фінансової грамотності, простіше, ніж з іншими категоріями. З іншого боку, далеко не всі діти мають сформований інтерес щодо фінансових питань. Тому кафедра фінансів, обліку та оподаткування Донецького державного університету управління взяла на себе відповідальність за проведення даного заходу.

Головною метою цієї події стала популяризація фінансової просвіти громадян та ідеї важливості заощадження коштів. Школярі дізналися для чого та як саме слід заощаджувати, аби цей процес був комфортним та навчилися заздалегідь готуватися до події та розраховувати її бюджет.

Previous Майстер-клас в рамках тижня фінансової грамотності серед студентів
Next З Міжнародним днем студента!