Майстер-клас в рамках тижня фінансової грамотності серед студентів

Просвітницька робота з молоддю є особливо важливою та перспективною з точки зору підвищення загального рівня фінансової грамотності населення. Саме ця категорія найближчим часом стане найважливішим споживачем фінансових послуг, формуватиме економічне «обличчя» країни, а також почне працювати і, відповідно, здійснювати пенсійні відрахування. Це особливо важливо саме для студентів, тому що протягом наступних 10 років триватиме перехід на нову пенсійну систему, яка передбачає свідомий підхід і раціональне планування майбутнього, а з 2019 року заплановано створення нового рівня пенсійної системи, заснованого на добровільному накопиченні. Крім того, молодь може виступати в якості радника з фінансових питань для інших поколінь, як старшого, так і для молодшого.

Тому, 13 листопада 2017 року кафедрою фінансів, обліку та оподаткування Донецького державного університету управління сумісно з тренерами-експертами в сфері фінансового планування Петровою Л.Г. та спеціалістом з питань страхування Омак В.Г  було організовано майстер-клас з нагоди Тижня фінансової грамотності.

Previous «Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета»
Next Майстер-клас в рамках тижня фінансової грамотності серед школярів