У ДонДУУ стартує Програма з вивчення англійської мови від Посольства США

Офіційна церемонія відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови   (“English Access Microscholarship Program” – скорочено Access) Посольства США відбулася  21 листопада на базі Донецького державного університету управління.

Програма розрахована на надання доступу до якісного вивчення іноземної мови для учнів з соціально вразливих верств населення та впроваджується в декількох регіонах України, і тепер стартувала в Маріуполі. Програма Access підтримує безкоштовне навчання на позакласних заняттях загальною тривалістю близько 2 років (360 годин) для соціально незахищених груп дітей у віці 13-15 років. Особлива увага приділяється участі дітей з малозабезпечених сімей, у т.ч. дітей учасників антитерористичної операції, які загинули або отримали поранення під час бойових дій в зоні АТО, молоді-переселенців із зон проведення АТО, дітей з особливими потребами здоров’я, багатодітних сімей та ін. дітей, які можуть потребувати допомоги в зв’язку з матеріальними обставинами.

У заході взяли участь учні, які були відібрані для участі в програмі на конкурсній основі, їх батьки (опікуни), викладачі, громадські активісти. Також у відкритті програми Access взяв участь Перший Секретар Аташе з питань культури і освіти Посольства США в Україні Шон О’Хара.

Ректор Донецького державного університету управління щиро дякує партерам, а саме Державному департаменту Сполучених Штатів Америки, Міжнародній некомерційній організації Project Harmony, Inc., департаменту освіти Маріупольської міської ради, НГО “Маріупольcька Спілка Молоді”. Сподіваємось на плідну та успішну співпрацю та досягнення високого рівня знань.

Previous Донецький державний університет управління у співпраці з міжнародною молодіжною організацією надає можливість студентам прийняти участь у міжнародних програмах стажувань!
Next КОНКУРС ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ ‎1932-1933 рр.