КОНКУРС ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ ‎1932-1933 рр.

У Донецькому державному університеті управління відбувся конкурс читців, присвячений вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. і політичних репресій в Україні, а також у зв’язку з 85-ми роковинами цієї трагедії. Студенти факультетів права і соціального управління та економіки виразно читали уривки з творів Уласа Самчука «Марія» (1934), Василя Барки «Жовтий князь» (1963) та нашого сучасника Максима Бутченка «Куркуль» (2017). Конкурсна програма передбачала декламування уривків з прозових творів відповідно до таких вимог:

1. Відтворення емоційної насиченості твору (внутрішнє «бачення», робота творчої уяви читця).
  2. Розуміння ідейно-художнього смислу, а не лише фактичного змісту тексту.
  3. Вміння висловити своє особисте ставлення, передати зміст і настрій слухачам.

Кращими читцями визнано: Пангу Геннадія, КНІТ17 (факультет економіки), 133 бали, Синицю Катерину, СР17 (факультет права і соціального управління), 128 балів, Юдіна Володимира, СР17 (факультет права і соціального управління), 84 бали.

Вшановуючи минуле, з надією дивимось у майбутнє!

Previous У ДонДУУ стартує Програма з вивчення англійської мови від Посольства США
Next «Просування в Instagram: навіщо потрібен блог?»