«Просування в Instagram: навіщо потрібен блог?»

22 листопада в Донецькому державному університеті управління на базі кафедри маркетингу відбулася відкрита лекція блогера Іщук Наталії на тему «Просування в Instagram: навіщо потрібен блог?». На лекції були присутні студенти-маркетологи, які проявили чималий інтерес до запропонованої теми. Блогер детально розповіла як створити власний блог, яку інформацію в ньому розміщувати та яких особистих цілей можна добитись за допомогою власного блога. Лекція викликала у студентів велику зацікавленість і багато запитань, на які Іщук Наталія із задоволенням надала ґрунтовні відповіді. Виступ блогера перед студентами-маркетологами є одним із заходів проекту кафедри маркетингу ДонДУУ, в рамках якого маркетологи-практики будуть ділитися досвідом та проводити лекції для студентів.

Previous КОНКУРС ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ ‎1932-1933 рр.
Next «Тиждень права» в ДонДУУ