Студенти ДОНДУУ навчаються у Школі гіперлокальних кому’юніті медіа

17 листопада 2017 року в м. Київ стартувала IV Школа гіперлокальних кому’юніті медіа, організована Фондом “Об’єднання” у партнерстві з Координаційним центром переміщених ВНЗ. На першому етапі роботи Школи команду Донецького державного університету управління представляла студентка спеціальності “Соціальна робота” Шаповалова Анастасія.

Упродовж 3-х днів 14 студентів з переміщених вишів, під керівництвом наставників моніторили інформацію, вчилися писати новини та статті, працювати з сайтами.

На другий день роботи Школи для учасників було проведено екскурсію до Верховної Ради України, де вони мали змогу наживо спостерігати за сесійним засіданням, в неформальній обстановці поспілкуватися з народним депутатом України Олексієм Рябчиним.

Попереду нові тренінги –  у січні (м. Сєвєродонецьк) та березні (м. Кривий Ріг) 2018 року, вебінари й консультації, багато цікавої роботи для досягнення кінцевої мети проекту – створення студентських гіперлокальних медіа в переміщених університетах, які мають стати платформою для об’єднання органів студентського самоврядування.

Бажаємо команді ДонДУУ успіху!

Previous «Тиждень права» в ДонДУУ
Next Студенти ДонДУУ провели профілактичний квест до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом