Студенти ДонДУУ провели профілактичний квест до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, студенти спеціальностей “Соціальна робота” та “Соціологія”, на базі ДонДУУ провели профілактичний квест для старшокласників ЗОШ №27, №29, №67, №68. Учні змагалися на 5 локаціях, демонструючи свої знання щодо шляхів передачі на наслідків ВІЛ, проявляючи ораторські навички, творчі здібності та вміння працювати в команді. Переможці отримали дипломи та призи.

Дякуємо ГО “Маріупольська Спілка Молоді”, зокрема Яковлевій Олександрі, за інформаційну та методичну підтримку квесту.
Сподіваємося, що кожен з учасників отримав нову та корисну інформацію, яка дозволить убезпечити себе та своїх близьких від зараження ВІЛ, й що всі ми стали на крок толерантнішими по відношенню до людей, які живуть з ВІЛ.

Будьмо здорові! Хай нас єднає червона стрічка добра!

Previous Студенти ДОНДУУ навчаються у Школі гіперлокальних кому'юніті медіа
Next В ДонДУУ розвивається потенціал студентського самоврядування