«Тиждень права» в ДонДУУ

У Донецькому державному університеті управління стартував «Тиждень права» (календар подій).

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Розпорядженням Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права [ № 579-р ].

04 грудня 2017 року відбувся перший університетський захід “Тиждень права” в ДонДУУ, присвячений прийняттю Загальної декларації прав людини та Декларації прав дитини «Медіапросвіта: «Лізо ходи додому». У перегляді фільму та обговорені проблем, пов’язаних із захистом прав дитини, прийняли участь учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл № 4 та №15, а також Маріупольського міського технологічного ліцею.

Висловлюємо подяку Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М.Грушевського та Валерію Шаповалову, представнику ювенальної превенції Центрального відділу Головного управління Національної поліції в Донецькій області за допомогу в організації та участь у заході.

У програмі «Тиждень права в ДонДУУ» також планується проведення наступних заходів:

05.12. – карткова гра «Країна гідності»;

06.12. – День відкритих дверей юридичної клініки «Феміда» та надання безоплатної правової допомоги органами державної влади та місцевого самоврядування;

06.12. – перша сесія проекту «Адвокатська школа»;

07.12. – Круглий стіл «Забезпечення прав людини та громадянина в Україні: історія та сучасність»;

08.12. – Міжнародна наукова конференція «Кальміуські правові читання».

Previous «Просування в Instagram: навіщо потрібен блог?»
Next Студенти ДОНДУУ навчаються у Школі гіперлокальних кому'юніті медіа