В ДонДУУ розвивається потенціал студентського самоврядування

В листопаді,  на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, пройшла ІІ Всеукраїнська школа свідомого студента.

Метою заходу було сприяння реалізації наукового, творчого, організаційного потенціалу студентства й налагодження співпраці між органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів з різних куточків України.

Школа об’єднала 19 вишів з Києва, Маріуполя, Одеси, Полтави, Рівного, Сум та інших міст.

Донецький державний університет управління представляв студент спеціальності «Соціологія» Станіслав Ярун.

Кожен день навчання був наповнений цікавою, а головно  –  корисною інформацією. До проведення Школи долучилась ВМГО «Національний студентський союз». Зокрема, в.о. Президента цієї організації Анастасія Козак провела для учасників тренінг на тему: «Чому так важливо бути свідомим студентом?», на якому було розглянуто основні тенденції розвитку активного студентства в парадигмі європейсько суспільства.

Насиченою була й культурно-дозвіллєва програма Школи – інтеграційні вечірки, екскурсії, тощо.

«Такі заходи дозволяють по-справжньому відчути приналежність до української студентської спільноти, розширити горизонти громадської активності, знайти нових друзів!», – ділиться враженням Станіслав.

Previous Студенти ДонДУУ провели профілактичний квест до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
Next «Адвокатська школа» ДонДУУ відкрила свої двері