Звіт з проведення Дня відкритих дверей

16 грудня 2017 року Донецький державний університет управління провів День відкритих дверей. Захід відбувся у другому корпусі університету за адресою вул. Аеродромна, 7. У заході прийняли участь: представник Департаменту освіти Маріупольської міської ради Пак Неля Трохимівна, представник Науково-методичного центру Маріупольської міської ради Целиковська Ірина Володимирівна, відповідальний секретар приймальної комісії Петренко Олена Володимирівна, начальник навчального відділу Стасюк Олексій Адамович, голова студентської ради Загорулько Євгенія, випускники ДонДУУ, співробітники університету.

Було зареєстровано більше 100 абітурієнтів з наступних навчальних закладів: Малоянисольська ОШ, Маріупольська гімназія № 1, Маріупольський будівельний коледж, Маріупольський міський технологічний ліцей, ліцей-школа № 48, НВК гімназія-школа № 27, ЗОШ №№ 3, 16, 20, 24, 25, 51, 52, 53, 63, 64.

Гості мали змогу ознайомитися з історією університету, його досягненнями та набутками у науковій та творчій діяльності, дізналися про міжнародну діяльність ДонДУУ, про роботу приймальної комісії та правила вступу у 2018 році. Також гості мали змогу ознайомитися зі спеціальностями університету, поспілкуватися з деканами факультетів «Права та соціального управління», «Економіки», «Менеджменту», завідувачами кафедр та викладачами.

Попередні Наукові перспективи та партнерська співпраця країн Східного партнерства
Наступні Долоня допомоги – шлях до дитячої посмішки!