Тренінг з «Тайм-менеджменту» для абітурієнтів

04 січня 2018 року, у зимовий канікулярний період 2017-2018 навчального року, в Донецькому державному університеті управління відбувся профорієнтаційний захід у форматі тренінгу з «Тайм-менеджменту». Організатором заходу є кафедра Управління персоналом та економіки підприємства факультету Економіки. Модератором тренінгу виступила доцент кафедри УПЕП Корнілова Олена Владиславівна.

Учасниками заходу стали представники викладацького складу, учні та їх батьки Маріупольських НВК «Ліцей-школи» №14, ЗОШ №15 та спеціалізованої школи №63. Під час тренінгу присутні мали змогу прослухати лекцію, подивитися презентацію, присвячену технології упорядкування часу, спрямованій на підвищення ефективності його використання, отримати інформацію щодо навчання у Донецькому державному університету управління напряму «Економіка», поспілкуватися з представниками факультету та ознайомитися з правилами проходження підготовчих курсів до складання ЗНО у 2018 році з метою вступу до ВНЗ.

Не залишилися без уваги питання щодо порядку та умов вступу до ДонДУУ, а також перспектив працевлаштування після закінчення університету.

Після офіційної частини, на гостей чекали солодкий фуршет та екскурсія новим корпусом університету.

Попередні «Змагаймось за нове життя!»
Наступні Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції