«Адвокатська школа» абітурієнтам

«Адвокатська школа» знову відкрила двері 11 січня 2018 року для учнів шкіл. Друга сесія проекту за назвою «Криміналістична лабораторія» була присвячена використанню спеціальних знань у юридичній професії, зокрема адвокатській діяльності.

У заході  взяли участь учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл № 16, 36, 63 та Маріупольського навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа №14».

Модератором сесії «Криміналістична лабораторія» виступила Скачкова Тетяна Юріївна, доцент кафедри спеціально-правових дисциплін. До участі у майстер-класах були запрошені спеціалісти практичних експертних підрозділів.

Так, Смородіна Анастасія, інспектор-криміналіст СВ Центрального відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, розповіла про використання спеціальних знань криміналіста у кримінальному проваджені за прикладами з практичної щоденної роботи. Далі Колєсов Едуард, експерт Донецького державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, роз’яснив специфіку експертної діяльності та особливості проведення пожежно-технічної та вибухотехнічної експертиз.

Також учасники, під керівництвом спеціалістів, мали можливість самостійно за допомогою спеціальних криміналістичних засобів (дактилоскопічних пензлика та магнітного порошку «Рубін») вилучити з предметів сліди пальців рук.

Наприкінці, учасники отримали у подарунок навчальні посібники «Криміналістика», одним із авторів якого є Калініна Ірина Валеріївна, завідувач кафедри спеціально-правових дисциплін.

Previous Вікторина з менеджменту на кафедрі МВНС
Next ВІТАЄМО СОЦІОЛОГІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ!