Вікторина з менеджменту на кафедрі МВНС

10 січня 2018 року на кафедрі менеджменту виробничої та невиробничої сфери Донецького державного університету управління відбувся профорієнтаційний захід у форматі вікторини з менеджменту, учасниками якого стали учні ЗОШ № 10. Дві команди (конкуруючи фірми «Прометей» та «INVICTA») боролися за перемогу в декілька етапів, за підсумками була оголошена команда переможців.

Під час вікторини учні «заробляли стартовий капітал», розгадували шифри та ребуси, в яких були заховані слова, які мають відношення до менеджменту, рекламували товар, «підписували іноземні договори», відповідали на питання ревізора. Вся вікторина проходила у веселій невимушеній  атмосфері.  Після закінчення заходу командам були вручені грамоти.

Учні дивились фільм та презентацію про життя кафедри і університету та  мали змогу поспілкуватись з викладачами. Викладачі в свою чергу відповіли на всі запитання, що цікавили учнів, та детально розповіли про умови вступу  до ДонДУУ.

Попередні Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції
Наступні «Адвокатська школа» абітурієнтам