ДонДУУ на Всеукраїнських Сковородинських навчаннях «Пізнай себе»

У рамках Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе», запроваджених для належної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річного ювілею великого українського філософа Григорія Савовича Сковороди (1722-1794) 23.01.18 викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Донецького державного університету управління Ключовою Л.С. було проведено майстер-клас зі старшокласниками спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області. Мета заходу – реалізація світоглядно-педагогічної ідеї Г. Сковороди «Пізнай себе» через діалогічний взаємозв’язок викладач-абітурієнт, розвиток у випускників школи бажання пізнати себе, тобто збагнути життєву програму своєї душі, свою долю, а через себе – осягнути Світ, усвідомити своє місце у Світі й здійснити в ньому своє неповторне покликання, привернути увагу до ДонДУУ, викликати бажання продовжити навчання в Університеті, виховання у старшокласників поваги до великого українського мислителя-мудреця, культурно-освітнього подвижника Г.С. Сковороди.

Під час проведення заходу виявили, що старшокласники розрізняють поняття «інтелектуал» та «інтелігент», розуміють важливість здобуття вищої освіти.

Попередні ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ "КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ"
Наступні Правова леція на тему «Основні види юридичних професій»