Правова леція на тему «Основні види юридичних професій»

16 січня 2018 року на кафедрі державно-правових дисциплін Донецького державного університету управління відбувся профорієнтаційний захід, учасниками якого стали учні ЗОШ №63. У 506 аудиторії учбового корпусу №2 була проведена лекція на тему: «Основні види юридичних професій». Під час лекції учні були ознайомлені з професійною діяльністю суддів, адвокатів, оперативних працівників, державних виконавців, юрисконсультів, нотаріусів, прокурорів та ін. Також було надано інформацію щодо вимог, які необхідно отримати, щоб зайняти вищевказані посади.

Після проведення лекції учні ознайомилися з діяльністю юридичної клініки «Феміда» ДонДУУ та отримали профорієнтаційні буклети.

Відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри державно-правових дисциплін – Бутирін Є.О.

Previous ДонДУУ на Всеукраїнських Сковородинських навчаннях «Пізнай себе»
Next "Сучасна освіта та професії майбутнього"