“Сучасна освіта та професії майбутнього”

30 січня 2018 року студенти та викладачі кафедри соціології управління взяли участь у дискусії «Сучасна освіта та професії майбутнього», яка відбулася на платформі коворкінгу «Роби Бізнес Сьогодні». Спікер – керівник міжнародного ділового журналу «Business Magazine», ініціатор проведення міжнародного профорієнтаційного проекту «Місто професій» Tatiana Liulka.

Учасники обговорили ефективність шкільного навчання, підходи до оцінки якості освіти, порівнювали освітні системи різних країн, оцінювали перспективи розвитку в Україні домашньої освіти. Було анонсовано проведення в Маріуполі у травні 2018 року «Міста професій» для дітей віком від 2-х до 18-ти років. Проект дозволить дітям відчути можливості «дорослого світу» і більше дізнатися про сучасні професії.

Попередні Правова леція на тему «Основні види юридичних професій»
Наступні Вітаємо Поважного Олександра Станіславовича з ювілеєм!