Профорієнтаційний захід “Festivals, traditions, customs and habits in the English-speaking countries”

31 січня 2018 року на кафедрі іноземних мов Донецького державного університету управління відбувся профорієнтаційний захід у форматі вікторини “Festivals, traditions, customs and habits in the English-speaking countries”, учасниками якого стали учні ЗОШ № 42 та № 4. Школярі були поділені на 3 команди, назву яких вони вигадали самостійно (“Flowers”, “Sweeties”, “Underground”). Учасники відповідали на запитання у форматі креативної quiz-гри, яка проходила в декілька етапів.

Спочатку учні продемонстрували знання традицій Великобританії: What does “would you like a cuppa?” mean? What is the difference between a typical breakfast and a traditional breakfast? What is English typical Sunday lunch? How are British meal times different from the Ukrainian ones? What is the most popular dish in Britain at the moment? What is Bubble & Squeak?

На другому етапі школярам було запропоновано відповісти на питання щодо знань основних історичних фактів, свят та загальної інформації про Сполучені Штати Америки: Who was the first American president? What main problem did the first settlers come across? Why did the Boston Tea party take place? What building was destroyed on the 11 of September? How many states are there in the USA?

За підсумками вікторини була оголошена команда переможців, якій були вручені сертифікати на пам’ять, всі учні отримали солодощі.

Школярі також ознайомились із презентацію про університет та поспілкуватись із викладачами кафедри.

Сподіваємося на плідну та цікаву співпрацю з учнями та викладачами шкіл, які приймали участь у заході, та з іншими загальноосвітніми навчальними закладами Донецької області та міста Маріуполь.

З повагою,
викладачі кафедри іноземних мов

Previous Вітаємо Поважного Олександра Станіславовича з ювілеєм!
Next Науково-практична конференція "Теорія і практика судової експертизи і криміналістики"