День Св. Валентина в ДонДУУ!

Шановні студенти!
Наближаться День Св. Валентина, легенда про цій день вже багато часу зігріває серця в лютневі морози та огортає всіх своїм романтичним та чарівним духом. Цього року студенти факультету ПіСУ пропонують провести це свято особливо:

З 9 по 14 лютого у холі другого навчального корпусу буде встановлено поштову скриньку, в яку ви зможете покласти валентинку з теплими і приємними побажаннями будь-кому, хто навчається або працює на факультеті Права і соціального управління. У валентинці обов’язково зазначити прізвище, ім’я та групу одержувача, або ж структурний підрозділ університету (кафедру чи деканат).

14 лютого протягом дня Купідон ДонДУУ буде розносити валентинки адресатам. Також всі охочі зможуть зробити світлини з Купідоном!

Previous Науково-практична конференція "Теорія і практика судової експертизи і криміналістики"
Next Видача дипломів