Проходження першокурсниками практики «Вступ до фаху»

Настало довгоочікуване перше вересня. Але студенти першого курсу факультетів економіки та менеджменту розпочали своє навчання в Донецькому державному університеті управління не за партами в аудиторіях, а ознайомились зі своєю майбутньою спеціальністю на підприємстві. Так, студенти спеціальності «Фінанси і кредит» та «Банківська справа» із задоволенням поринули у буденну роботу банку «ПриватБанк». Керівник відділення Приват Банку м. Маріуполь Ревуненков Валентин Сергійович розповів студентам про специфіку діяльності банку та переваги роботи в ньому.

За ітогами проходження практики «Вступ до фаху» було проведено міні-конференцію, основними питаннями якої стали: «Основні риси майбутніх менеджерів», «Особливості впровадження Болонської системи в Україні», «Сучасні проблеми підприємств – суб’єктів ЗЕД», «Роль та місце науково-дослідної діяльності студентів у професійній підготовці фахівця», «Організація особливостей фінансово-економічної освіти у вищих навчальних закладах» та ін. Студенти показали свої здібності та прагнення до навчання.

Професорсько-викладацький склад Донецького державного університету управління предоставив студентам всі можливості для ознайомлення з майбутньою професією та презентував роль і місце університету в системі вищої освіти України.

Попередні Літня школа в рамках проекту ТЕМПУС
Наступні Святкування Дня юриста