Настановча сесія у студентів Державної служби

Нарешті виснажливі вступні випробування, нервові очікування результатів та скрупульозне оформлення відповідних документів позаду…Ми з гордістю можемо похвалитися, що зараховані до магістратури за спеціальністю «Державна служба» Донецького державного університету управління та маємо нагоду познайомитись з новими, цікавими людьми, нашими викладачами, колегами.

З початком установчої сесії ми зрозуміли, що це нова ступінь в пізнанні та вдосконаленні нашого внутрішнього світу – слухаючи лекції обговорюючи наболілі питання, познайомившись з досвідом наших колег, їх ідеями, ми вчимося будувати свою роботу по-новому, більш якісно і ефективно.

Поряд з традиційним навчальним процесом на базі університету традиційним стало проведення конференцій, семінарів та круглих столів з актуальних питань. Так, 7 жовтня 2015 року був проведений круглий стіл «Актуальні проблеми переселенців у м. Маріуполі та шляхи їх соціально-правового рішення ». Учасниками заходу стали працівники місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-педагогічні працівники, зацікавлені представники бізнес-структур, громадські активісти, викладачі та студенти факультету права та соціального управління. На засіданні були обговорені проблеми забезпечення та дотримання прав переселенців і питання соціально-правової активності громадян цих категорій, а також визначено шляхи налагодження конструктивного діалогу в суспільстві. Нам також було запропоновано взяти участь у засіданні круглого столу, висловити свої думки щодо пошуку спільних рішень з питань соціально-економічного та правового захисту тимчасово переміщених осіб. По завершенню заходу всім учасникам були видані сертифікати, що стало приємною несподіванкою.

А 8 жовтня в Донецькому державному університеті управління відбулося святкування «Дня юриста». І завершальним моментом святкування став турнір з боулінгу між 8 командами, які складалися з студентів, викладачів і працівників університету. Переможцем стала наша команда студентів-магістрів спеціальності «Державна служба». За почесне І місце ми отримали Кубок чемпіонату університету і квитки в кінотеатр. Квитки в кінотеатр ми одностайно вирішили подарувати безпосередньому винуватцеві торжества – команді «Юристи», які посіли друге призове місце, а кубок стане нашим першим вкладом в скарбницю досягнень нашої рідної кафедри адміністративного менеджменту.

В загалі, приємно високий професійний рівень та доброзичливість викладацького складу, цікаві лекції, насичені навчально-методичні матеріали поряд з енергією студентського спілкування створюють атмосферу позитивних емоцій та спогадів про принадності студентського життя, що є доброю основою для навчання студентів і підготовки магістрів. Але сподіваємось, що це тільки початок…

Попередні Всеукраїнська науково-практична конференція «Державне управління та державна служба»
Наступні Участь у міжнародному заході за проектом «Центр третього віку» у ДонДУУ