Святкумо Halloween разом!

30 жовтня 2015 року в Донецькому державному університеті управління студенти під керівництвом к.е.н., доц. кафедри гуманітарних дисциплін Танчик О.І. відзначили Halloween – старовинне кельтське свято, надзвичайно популярне нині в англомовних країнах. Його назва є скороченням фрази «All Hallowed Souls Eve», що дослівно можна перекласти як: «Надвечірня Всіх Святих Душ». Були змагання зі знання лексики й граматики, пов’язаних зі святом Halloween, його історією та традиціями святкування, з володіння комунікативними навичками. Кожна команда робила свій «Jack-O’Lantern» («Ліхтар Джека»), демонструючи при цьому неабияку майстерність, жвавий настрій та натхнення. Джек-Ліхтар – це гарбуз із вирізами у вигляді зловісно усміхненого обличчя й засвіченою свічкою всередині. Потім – відповідно до традиції – було і «Trick-or-treat» (ритуальне «випрошування солодощів»). Зі зробленими власними руками «Ліхтарями Джека» студенти відвідали деканати і залишили ці символи свята Halloween там, адже за повір’ям, Джек-Ліхтар, залишений у День всіх святих біля будинку, відганятиме від нього злих духів, захищатиме від усіх негараздів та неприємностей.

Happy Halloween!

Попередні ІХ Конгрес Української асоціації європейських студій "Наукові і практичні виклики подолання внутрішніх конфліктів в Україні і пост-радянському просторі"
Наступні Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні» презентує публічні лекції та спецкурс «Демократія і управління в ЄС» у Львові