Новий інтернет-ресурс з аналізу державної політики


Все більшого поширення насьогодні у світі набуває порівняно нова навчальна дисципліна «Аналіз державної політики». Її вивчення є обов’язковим елементом фахової підготовки державних службовців, окрім того широкої популярності аналіз державної політики набув серед представників економічних, політологічних, соціологічних та правничих галузей знань. Використання методів аналізу державної політики є ознакою діяльності провідних аналітичних центрів світу.
Снимок экрана 2015-11-12 в 00.21.53 Платформа розрахована на викладачів, студентів та слухачів, що вивчають аналіз політики та інші суміжні дисципліни; представників неурядових громадських організацій, які планують проведення адвокаційних кампаніях; аналітиків, що хочуть поділитися результатами своїх досліджень та обговорити їх в середовищі колег; журналістів, які висвітлюють різноманітні питання державної, регіональної та місцевої політики; політиків та державних службовців та усіх кого цікавить питання раціоналізації процесу розробки, узгодження, ухвалення, реалізації та оцінки рішень, які ухвалюють органи влади.

Для популяризації вивчення та поширення дослідницьких методів, що виопрацьовані в межах цієї галузі знання, громадська організація «Інтерньюз-Україна» підтримана Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, започаткувала спеціалізований сайт «Аналіз політики для демократії». На ньому користувачі можуть отримати широкий спектр інформації від навчальних матеріалів до досліджень та баз даних вітчизняних і іноземних аналітичних центрів, новин та інформації про можливості фінансування, навчання. Також на сайті можна знайти свіжу інформацію про можливості приєднання до досліджень, які проводитимуться аналітичними структурами в Україні та інших країнах світу.

Уся інформація, що розміщена на сайті доступна для завантаження та безкоштовна.

Попередні Prometheus запускає цикли онлайн-курсів з Підприємництва та Громадянської освіти
Наступні Міжнародна конференція за програмою ім. Жана Моне