Запрошення на конфернцію

Донецький державний університет управління (м.Маріуполь)
Jean Monnet Chairs
«Analysis and implementation of European experience in the area of democracy and governance in Ukraine»
Кафедра адміністративного менеджменту
Кафедра гуманітарних дисциплін

Шановні викладачі, студенти, магістри, аспіранти!
Запрошуємо вас взяти участь у  Круглому столі «Застосування європейських інструментів сприяння демократії та правам людини: досвід для України»

Дата і час проведення: 6.02.2016, 13.00 -15.00

Місце проведення: Донецький державний університет управління, м.Маріуполь вул.Карпінського, 58, ауд. 405

Модератор – Діденко Ніна Григорівна, доктор наук з державного управління, професор, голова Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»

Питання для обговорення:

1.Система захисту прав людини в ЄС вважається у світі найбільш ефективною, які інстументи захисту прав людини бажано запровадити в Україні?

1. Який досвід захисту права молоді в ЄС є корисним для України, яке співробітництво з ЄС може бути запропоновано для української молоді?
  2. Політика дій проти тероризму в ЄС є одним з головних напрямів захисту прав людини: які взаємні дії є важливими для України та ЄС у цій сфері?
  3. Чому ЄС має працювати над розвитком своєї міграційної політики, яка відповідала б інтересам держав-учасниць та мігрантів?
  4. Як реалізуються в ЄС Стратегія внутрішньої безпеки Європейського Союзу та Європейський інструмент з питань демократії та прав людини (ЄІДПЛ)? Чи потрібні такі інструменти в Україні?
  5. Який досвід участі громадськості у захисті прав людини в ЄС може бути використаним в Україні?
Попередні ШКОЛА ЛІДЕРІВ ЗМІН-5 В МАРІУПОЛІ
Наступні