Work-shop «Інноваційне мислення: міждисциплинарний вимір»


5.02.2016 11.00 -12.20  для студентів Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) проведено work-shop  в формі телеконференції на базі стартап-центру Сумського державного університету  на тему: “ІННОВАЦІЙНЕ МИСЛЕННЯ: МІЖДИСЦИПЛИНАРНИЙ ВИМІР”

Спікери заходу:

Півень А.Г., керівник стартап центру Сумського державного університету  (м. Суми),

Жук М.В., завідувач кафедри Сумського ОІППО (м.Суми),

Чечель А.О., завідувач кафедри адміністративного менеджменту Донецького державного університету управління (м.Маріуполь).

На засіданні обговорено  передумови та перспективи розвитку  інноваційного формату людського капіталу ХХІ століття та досвід  стартап-центру як фактору інноваційного розвитку (на прикладі стартап-центру СумДУ, креативний потенціал міжисциплінарної аналітики в інформаційному суспільстві.

У заході взяли участь студенти факультету права та соціального управління, факультету менеджменту та факультету економіки ДонДУУ різних спеціальностей. Питання, що обговорювались протягом он-лайн зустрічі виклакали активну зацікавленість майбутніх управлінців, а  пропозиція подальшої співпраці отримала щиру підтримку:

Чаленко Катерина, СР-13: «Цікаво, це новий крок, шанс для студентів дізнатися щось нове. Реалізувати свої проекти. Варто брати участь і продовжувати проект…»

Кузовкова Алена, лаборант кафедри соціології управління: «Проект дає поштовх до пошуку свіжих ідей і рішень присвячених завдань, налаштовує на втілення їх в життя, досягати результатів, реалізувати себе».

Семиволос Валерія, С-13: «Даний проект потрібен для того, щоб дати новий поштовх до розвитку і реалізації своїх ідей і навичок, допомогти студентам після випуску стати конкурентоспроможними, а розглядаючи ідею стартап-центрів ще і самостійними.»

Cтрельнікова Юлія, АМ-15: «Спробую скористуватися нагодою отримати додаткові знання та можливості – дуже цікавий проект!»

Ходос Яна, ОтаА-15і-1: «Мене цей проект зацікавив. Я б хотіла детальніше його вивчити. Для мене інформація була корисною. Хотілося б отримати використані ресурси в презентації. Тема конференції актуальна, тому я із задоволенням буду відвідувати подібні заходи…»

КомаренкоАнастасія, УіА-15і-1: «Сьогоднішня конференція про Startup для мене стала дуже пізнавальною. До цього я дуже багато чула про цей напрямок. Я дуже хочу щоб цей напрям існувало і в нашому університеті. Я дуже хочу щоб було побільше таких конференцій. »

Фірсова Наталія, Ф-15і-1: “Все сподобалося. Дуже багато корисної інформації яка стане в нагоді в житті. Цей проект варто продовжувати для того, щоб поділитися інформацією і досвідом з нами студентами. Щоб в майбутньому було легше нам після випуску знайти себе. »

Чорна Наталія ФіК-15і-1: «Мене зацікавив цей проект. Сьогодні  дізналась багато нового і надалі хочеться поширювати свої знання, вважаю, що участь в  проекті є  не тільки джерелом теорії, але й і можливістю практичного впровадження отриманих знань. »

Хвостик Анна ФіК-15м: «Вважаю, що варто продовжувати цей проект, так як у багатьох студентів є якісь цілі і думки про майбутнє. Я впевнена, що у 70% закрадається думка про відкриття свого майбутнього ПП або якогось бізнесу. Особисто мені було б цікаво дізнатися які саме сфери більш реалізовані для відкриття бізнесу і що потрібно для цього. Знайти партнерів!»

Сідун Олег ФіК-15і-1: «Мене зацікавив даний проект. Я вважаю, що його варто  просувати далі, залучати нових студентів, творчих особистостей. Впевнений, що проекти такого роду дають поштовх талановитим і креативним студентам. Я хотів би більш докладно познайомитися з даним проектом… »

Лодченко Дмитро ФіК-15: «Мені було цікаво дізнатися про стартапи. Тепер я розумію, що втілити свій проект у реальність через стартап-центр мені буде набагато легшее як  матеріально, так і завдяки порадам експертів по темі мого проекту. Я думаю, що Стартап висуває світові технології на новий рівень, з набагато більшою швидкістю. »

Нагорний Артем, АМ -15: «Вже не вперше думав про власну справу, але чогось бракувало – можливо у цьому проекті знайду відповіді на свої запитання. Гарний проект, піддтимую.»

Дичко Олександра ФіК-15: «Я вважаю, що ця програма цікава і дуже корисна для студентів. У нашому університеті повинен бути такий проект. »

Сахно Володимир ФіК-15: «Старт-ап потрібен для нас, за допомогою його ми можемо знайти способи вирішення наших проблем, які можуть виникнути, коли відкриєш власну справу. Також ми отримаємо потрібне знання, а також «зв’язки».

Могилевич Оксана ЕП-15: «Цей проект корисний. Він дає нові можливості і знання. Також допомагає в реалізації ідей. Завдяки цьому проекту можна дізнатися щось нове. »

Колесник Дарина ОтаА-15:«Дуже цікавий і корисний проект. Він дає нові знання і досвід. »

Кравцова Роксана Ф-15і-1: «Цікаво, так як хочу стати підприємцем»

Резник Світлана М-15і-1:«Цікаво, тому що цей проект зможе допомогти в тому як стати підприємцями.»

Чалов Володимир АМ-16мз: «Цікаво, що буде далі …»

Декан факультету права та соціального управління Тарасенко Денис Леонідович висловив зацікавленість факультету у подальшому співробітництві та запевнив, що в уніеврситеті мають бути створені всі необхідні умови для підтримки ініціатив щодо  страртапів студентів.

Суровцева Ірина Юріївна, доцент кафедри соціології управління також підтримала проект та  наголосила, що також корисними будуть не тільки навчальні тренінги, а й спільні заходи з колегами з інших вузів.

Сподіваємось, що найцікавіше ще попереду…

Презентація 1Презентація 2

Попередні Конкурс творчих робіт «Моя Україна!»
Наступні Круглий стіл «Застосування європейських інструментів сприяння демократії та правам людини: досвід для України»