Оголошується конкурс на навчання в університеті Салерно (Італія)!

Згідно міжуніверситетських угод студенти та аспіранти ДонДУУ можуть пройти безкоштовне навчання університеті Салерно (Італія) протягом одного семестра

Навчання безкоштовне + отримання стипендії + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Посилання на сайт університету:

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання 2-3 курсів, магістранти 1 року навчання та аспіранти всіх напрямків підготовки.

Студенти повинні подати до відділу зовнішніх зв’язків (або вислати на пошту intdep@dsum.edu.ua або tanchyk.olena@gmail.com):

1. Резюме (англійською мовою), в якому необхідно вказати наступну інформацію:
  • прізвище, ім’я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група,
  • спеціальність, спеціалізація;
  • досягнення в науковій роботі;
  • участь в наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді і т.п.);
  • описати участь у громадському житті університету;
  • вказати інтереси та захоплення;
  • адрес, контактний телефон , e – mail.
  1. Мотиваційне есе до 500 слів англійською мовою щодо навчання в університеті Салерно («Чому я хочу навчатися у закордонному університеті»).
  2. Рекомендаційний лист від завідувача кафедрою або декана Вашого факультету.

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння англійською мовою (який буде визначатися в письмовому вигляді та усно викладачами ДонДУУ); рівень академічної успішності; участь у наукових конференціях і громадському житті університету та Ваша особиста мотивація. Для участі в програмі необхідно мати закордонний паспорт.

Відгук студентів про навчання за програмою мобільності 2018 Відгук студентів про навчання за програмою мобільності 2018

Відгук студентів про навчання за програмою мобільності 2018 Відгук студентів про навчання за програмою мобільності 2019

Попередні Експертні висновки
Наступні Відкрите заняття з соціології девіантної поведінки