Перший день тижня англійської мови

28 березня у Донецькому університеті управління розпочався тиждень англійської мови.
В перший день студентам було запропоновано ознайомитись із краткою історією, деякими найголовнішими традиціями та фактами із культурного життя американців. Команди не лише згадували основні історичні події та свята, а також робили вправи на граматику та опановували новий лексичний матеріал. Однак, робили це в невимушеній атмосфері, у формі інтерактивного спілкування та дружної підтримки одне одного.
Доцент кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. Танчик О.І. відмічає, що одним із найкращих і швидких способів вивчення іноземної мови є неформальне занурення в мовне середовище. Крім того, позитивне емоційне підкріплення і особиста зацікавленість позитивно позначаються на засвоєнні нових відомостей.
Чекаємо студентів, аспірантів та усіх бажаючих на подальших заходах, присвячених тижню англійської мови.
Keep calm and study English!

Попередні Глобальні зміни в Україні - глобальні зміни в навчанні англійській мові в Україні
Наступні English week