Методичний семінар: “Zero–prep: have min preparation but get max results”

31 березня в Донецькому державному університеті управляння відбувся методичний семінар: “Zero–prep: have min preparation but get max results”, для викладачів англійської мови середніх та вищих навчальних закладів. Захід проводила доц. кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. Танчик О.І. Метою семінару було теоретичне обґрунтування застосування комунікативної методики викладання англійської мови, а також ідеї використання методики в щоденній практиці; підвищення мотивації вчителів до викладання англійської мови за допомогою інноваційних технологій та нестандартних форм і методів навчання; розвиток навичок говоріння, читання, писання та аудіювання із використанням ігрових методів відпрацювання. Усі присутні отримали роздатковий матеріал та дипломи учасників. Сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо всім творчого натхнення і постійного самовдосконалення.

Попередні Звіт з Дня відкритих дверей
Наступні All April Fools’ Day at DSUM