Будь Global разом із AIESEC

6 квітня у ДонДУУ відбулась зустріч із представниками міжнародної молодіжної організації AIESEC.

AIESEC – це глобальна, неполітична, нерелігійна, неприбуткова організація, керована студентами та нещодавніми випускниками ВНЗ. Її учасники зацікавлені у вирішенні глобальних проблем, лідерстві та менеджменті. AIESEC не дискримінує людей за будь-якими ознаками. AIESEC існує вже з 1948 року та є найбільшою молодіжною організацією у світі.

У рамках зустрічі було обговорено деталі участі у соціальних проектах міжнародного значення. Найактивніші студенти мали змогу вступити в ряди організації, що надає можливості пройти стажування в інших країнах.

Студентська рада університету та доц. кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. Танчик О.І. щиро дякують представникам AIESEC за цікаву та пізнавальну презентацію.

Попередні Анонс ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції
Наступні Jean Monnet Cluster Meeting «Jean Monnet good practices in the context of "A Union of shared values – the role of education and civil society»