Вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня, в день 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, студенти, викладачі та співробітники Донецького державного університету управління, долучившись до мільйонів наших співвітчизників, поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

На мітингу-реквіємі слово було надано юрисконсульту Донецького державного університету управління Рудковському Олегу Олександровичу, який нагадав учасникам основні події, що відбувалися в той день. Потім з промовою перед студентською молоддю і співробітниками Університету виступила викладач кафедри екологічного менеджменту, кандидат технічних наук, доцент Погребняк Лариса Олександрівна. Вона розповіла про наслідки Чорнобильської трагедії.

Попередні 160-та річниця від дня народження І.Я. Франка
Наступні Зустріч з Маріупольским міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради