Документальний проект “Вчимо/Вчимося жити”

“Вчимо/Вчимося жити” – проект щодо створення документальних відеороликів, заснованих на унікальних історіях переїзду та виживання вищих навчальних закладів, які були вимушені виїхати із зони АТО. Основна мета проекту – висвітлити життя переміщених ВНЗ через реальні історії переселенців-освітян. Тож цілком логічно було очікувати знімальну групу проекта у стунах ДонДУУ, куди вона і завітала.

Керівництво університету, професорсько-викладацький склад та студенти намагалися висвітлити під час інтерв’ю наступне:

• Ознайомити громадськість з тим, що ми змінили звичайну адресу в Донецьку на нову, у місті Маріуполь;
  • Розкрити реальні історії людей (науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів) з переміщеного ДонДУУ, які були вимушені покинути звичне місце роботи;
  • Довести до громадськості позицію патріотично налаштованої наукової спільноти Донбасу;
  • Розкрити секрети виживання нашого університету у складних умовах;
  • Донести до громадськості та влади реальну картину існування переміщених ВНЗ;
  • Змінити недовірливе ставлення до внутрішньо переміщених осіб та навчальних закладів;
  • Привернути увагу до проблем та досягнень переміщених ВНЗ та студентства.

Очікується, що такі відеороботи стимулюватимуть прийняття стратегічних державних рішень щодо програми розвитку та підтримки переміщених ВНЗ, до числа яких і входить Донецький державний університет управління.

Дивіться відеоролик на ютюб каналі Координаційного центру переміщених ВНЗ, на нашому сайті, місцевих ТВ каналах та у соціальних мережах.

Попередні Особливості вступу до ДонДУУ жителів Луганської та Донецької областей, місцем проживання яких є територія проведення АТО
Наступні Допоможи Україні побити рекорд книги рекордів Гіннеса в номінації «Найбільший мовний урок у світі»!